S.S.S.

S.S.S.

Ürünlerin hammaddesi epoksi reçinedir. Polimer esaslı bir malzeme olduğu için oldukça hafif ve sağlam ürünler ortaya çıkmaktadır.

Siparişi verdiğinizde ve ürün hazırlanıp kargoya verildikten sonra belirttiğiniz e-posta adresine Shopier’den e-posta ulaşacaktır (spam klasörünüzü kontrol ediniz). Kargo çıktığında da belirttiğiniz telefon numarasına da Yurtiçi Kargodan “Değer Teknoloji” isminden kargo çıktığına dair bilgilendirme mesajı gelecektir.

Teslimat süreleri yoğunluk durumuna göre 1-4 hafta arası değişmektedir. Güncel tarihler için site ve Instragram duyurularını takip ediniz.

Tüm ürünler Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

10 adet ve üzeri alımlar için indirimler mevcut. Bilgi için info@aniahandmade.com veya Instagram DM üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Ürünlerin tamamı tek kişi tarafından tamamen el yapımı şeklinde hazırlanıyor. Ayrıca ürünler siparişiniz sonrasında tamamen size özel hazırlanıyor. Dolayısıyla teslimat süreleri yoğunluğa da bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Teslimat süresi için Instagram ve site duyurularına göz atınız.

“Kendine hediye al” mottosuyla çalıştığım için siz ürünleri kime alırsanız alın hediye gibi özenli paketleme ile gönderiyorum 🙂 Her ürün kendine öze tül kesesi içinde ve tek kutuda size ulaşıyor. Ayrıca paketlemede plastikten olabildiğince kaçınarak doğaya karşı sorumluluğumu yerine getirmeye çalışıyorum 🙂

Ürünleri seçip sepete attıktan sonra ödeme sayfasında gittiğinizde, adres yazılan kısımda not bölümü mevcut. Hediye için notlarınızı orada belirtebilirsiniz.